31.10.2019r., godz. 14.00 stadion Wierchy

EKOBALL SANOK – STAL RZESZÓW – mecz na szczycie w kategorii junior młodszy.

Serdecznie zapraszamy, będzie na co popatrzeć.
___________________________________

W miniony poniedziałek z kolei podopieczni trenera Grzegorza Pastuszaka rozegrali zaległy mecz z Resovią w Rzeszowie (remis 2-2).

Oto pomeczowa relacja trenera, który z tego meczu, wskutek kontuzji i wizyty w szpitalu po brutalnym faulu piłkarza Resovii na Szymonie Makarskim wrócił z Rzeszowa o 1 w nocy:

Źle rozpoczęliśmy mecz w Rzeszowie grając na sztucznej nawierzchni i przy świetle, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Było widać że chłopcy nie czują podań, przyjęcie też kulało i to powodowało że nie było płynności w grze. I takie nasze błedy wykorzystała Resovia strzelajac 2 bramki. Większy jednak udział w tych sytuacjach mieliśmy my sami niż zawodnicy Resovii. Jednak to jest gra l, w której trzeba takich sytuacji unikać, a my w pierwszej połowie tego nie zrobiliśmy. Ale od 25 minuty wszstko zaczęło już co raz lepiej funkcjonować, czego przykładem były 2 stuprocentowe sytuacje Piotrowskiego i Błażowskiego. Druga połowa to już zupełnie inna historia, na boisku bezwzględnie dominowaliśmy, posiadając dużą przewagę. Doprowadziliśmy do wyrównania po bramkach Zycha i Piotrowskiego oraz powinniśmy strzelić jeszcze kilka bramek lecz zawodziła skuteczność np (90 minuta- strzał w poprzeczkę Szomki z 25 metrów i dobitka wprost w bramkarza gospodarzy naszego zawodnika, a bramka była cała pusta). Szkoda wielka, że w tym meczu po brutalnym faulu i czerwonej kartce ucierpiał nasz zawodnik Szymon Makarski. Cała drużyna życzy Makarowi szybkiego powrotu do zdrowia!!!