Ekoball Sanok 1:3 Stal II Mielec [juniorzy starsi]

Ekoball Sanok 1:3 Stal II Mielec (1:1)                                                                   Bramka: Pielech 21′

Żółte kartki: Kruczek

Skład: Woźny (46′ Michura) – Gazdowicz (55′ Gomułka), Prajsnar, Wolański, Kowalski -Baran, Pieszczoch, Pielech, Słysz, Paszkowski (60′ Kruczek) – Burczyk (46′ Szomko); tr. Pastuszak

Relacja:

Już po pierwszej akcji powinniśmy prowadzić 1-0, lecz Paszkowski źle przyjął piłkę po podaniu Pieszczocha . Był to wyrównany mecz, w którym w pierwszej połowie tylko my stworzyliśmy 100-procentowe okazje bramkowe, które jednak nie zostały wykorzystane [Burczyk, Wolański]. Bramka padła po indywidualnej akcji Pielecha. Stracona bramka natomiast na 1-1 w 45. minucie, była efektem katastrofalnego błędu – podanie zamiast trafić do bramkarza, doszło do napastnika gości. Spowodowało to, że w drugiej połowie nie było już takiej pewności w grze, co poskutkowało stratami bramek w 70. i 90. minucie meczu.