27.01.2018 (sobota) – kolejna seria zajęć na lodzie – Ekoball 2018

  Prawie 200 dzieci, przy pięknej pogodzie, w bajecznej okolicy toru lodowego MOSIR, wśród choinek, leżącym śniegu i świecącym słoneczku, a także uśmiechniętych dzieci i „plotkujących rodziców”. Tak wyglądało kolejne popołudnie z Ekoballem. Zajęcia na łyżwach to kolejna alternatywa spędzania wolnego czasu przez najmłodszych (nie tylko piłkarzy Ekoball-u – ale wszystkich chętnych!!!), okazja do integracji maluchów ze starszakami, młodzików z trampkarzami, etc… A dla rodziców – ucieczka przed odkurzaniem, ścieraniem kurzy, gotowaniem (sic!) … a przede wszystkim okazja do spędzenia z dzieckiem kilku wspaniałych chwil, dopingowanie go w podnoszeniu umiejętności, oraz … plotek z przyjaciółmi (kami) :).

  Co do walorów sportowych zajęć – widzimy jak na dłoni przeolbrzymie postępy, co jest zasługą nie tylko świetnych instruktorów, ale przede wszystkim chęci nauki… Cieszą nas bardzo zarówno ogromne zainteresowanie zajęciami, jak i osiągane rezultaty.

  Już prawie każdy potrafi samodzielnie przejechać dookoła i co najważniejsze – bez upadku – tor lodowy. Po cyklu zajęć, co niektórzy zapewne zaczną myśleć o potrójnych „rittbergerach” lub „axlach”, a do komentowania tych wyczynów będziemy zaszczyceni zaprosić Panią Halinę Gordon-Półtorak, wszak gracji i wdzięku, uśmiechu i pięknych strojów – szczególnie u płci pięknej nie brakuje… Wprawdzie na Igrzyska PyeongChang 2018‎ już za późno, ale kto wie, czy Pekinu w 2022 roku ktoś z naszych nie spróbuje zaatakować… Trzymamy kciuki, nie tylko za Pekin, ale i za to, by przechodziły kolejne projekty, które wspaniale rozwijają nasze pociechy… Bez względu na dyscyplinę, choć jak wiemy 90% poświęcamy piłce – bo to ją najbardziej kochamy 😍…

  Następne planowane zajęcia odbędą się tym razem na tafli hali lodowej ARENA SANOK:

  – w poniedziałek, 29 stycznia 2018
  * grupa I – godz. 10:00 – 11:00
  * grupa II – godz. 11:00 – 12:00

  – w środę, 31 stycznia 2018
  * grupa I – 11:30 – 12:30
  * grupa II – 12:30 – 13:30

  UWAGI:

  1. Lista osób została już zamknięta.

  2. Przed wejściem na lód, obowiązuje wpisanie się na listę obecności u przedstawicieli KS Ekoball, znajdujących się na obiekcie (WARUNEK WEJŚCIA NA LÓD)

  3. Wypożyczalnia łyżew każdorazowo czynna 15 minut przed startem zajęć.

  4. Obowiązkowo nakrycia głowy oraz rękawiczki – dla każdego uczestnika zajęć. Dla najmłodszych wskazane kaski (mogą być rowerowe). Dzieci bez nakrycia głowy nie zostaną wpuszczone na obiekt (możliwe wypożyczenie kasku – ilość jednak ograniczona)

  5. ZAKAZ wstępu na lód rodziców, którzy chcą jeździć ze swoim dzieckiem. Dzieci nie potrafiące jeździć oddajemy w ręce instruktorów !!! Powyższe podyktowane jest względami bezpieczeństwa oraz względami organizacyjnymi. Nie dotyczy to rodziców wskazanych przez Klub, którzy pełnią rolę porządkowych i dbają o bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć. Prosimy o dostosowanie się do prośby, by nie dochodziło do niezręcznych sytuacji wypraszania z obiektów sportowych. Do jazdy z dzieckiem zachęcamy podczas ogólnodostępnych ślizgawek :-). Dziękujemy za zrozumienie.
  ________________________________________

  Projekt pod nazwą: „Nauka jazdy na łyżwach dla 200-osobowej grupy dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Sanockiego” organizowany i realizowany przez Klub Sportowy Ekoball, a współfinansowany ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz środków własnych KS Ekoball.

  Zajęcia dla dzieci (wynajem lodu, wynajem łyżew, opieka instruktorska, ubezpieczenie) mają charakter nieodpłatny !

  /BR

  Fotki z zajęć: Piotr Andrzejewski


  Ponadto zachęcamy do wspierania Klubu poprzez przekazanie 1% podatku:

  UDOSTĘPNIJ