26.09.2018 – Podkarpacka Liga Trampkarzy Starszych (r.2004)

EKOBALL SANOK 1:2 BENIAMINEK KROSNO (1:0)
Bramka: Szymon Makarski 20′

Skład: Sołtysik, Szylak, Gawlewicz M., Gawlewicz M., Futyma, Struzik, Zych, Makarski, Żuchowski, Słapiński, Cyprych A., Cyprych D., Szomko, Błażowski, Karczyński, Adamski, Dąbrowski, Strzęciwilk

Po bardzo zaciętym spotkaniu ponownie minimalnie ulegamy ekipie Beniaminka Krosno 1-2 (w Krośnie 2-3), mimo że do przerwy prowadziliśmy 1-0 po bramce Makarskiego. Mogliśmy podwyższyć rezultat, lecz próba przelobowania bramkarza z około 40 metrów minimalnie minęła słupek, po strzale Adamskiego. Należy jednak przyznać, że i Beniaminek miał swoje okazje do zdobycia gola, jednak wyśmienicie w pierwszej połowie spisywał się w bramce Wiktor Sołtysik.
Druga odsłona przyniosła dwa gole drużynie gości. Niedosyt jednak pozostaje ogromny, gdyż w ostatniej minucie w doskonałej sytuacji i oddanym strzale z piątego metra, Mateusz Błażowski trafił w słupek.