26.08.2020 – wygrana trampkarzy młodszych Ekoball w Dębicy (rocznik 2007)

DAP DĘBICA 2:4 EKOBALL STAL SANOK (1:3)
Bramki: Konrad Król-2, Mateusz Mateja, Miłosz Sołtysik.
Skład: Kacper Pielech, Damian Pelczarski, Borys Andrzejewski, Szymon Kloc, Jan Czerwiwiec, Karol Masłowski ,Konrad Król, Mateusz Mateja, Eryk Rolnik, Miłosz Sołtysik, Karol Januszczak, oraz wsparcie z rocznika 2008: Jakub Mielecki, Antoni Rajtar, Bartosz Zioło, Patryk Radwański, Jakub Bańczak.
Trener Tomasz Mateja: Bardzo ciężki mecz przeciwko drużynie DAP Dębica. Notujemy udany początek, bo już w pierwszej minucie strzelamy bramkę za sprawą Kondzia. Chwilę później dokładamy dwa kolejne gole – ich autorami – Suarez oraz Mati. Po 17 minutach mamy 3-0, ale niestety dla naszych chłopaków mecz jakby się skończył. Od tego momentu nie potrafiliśmy wygrać pojedynków jeden na jeden czy też wymienić kilku podań. Przestaliśmy funkcjonować jako zespół. Do końca spotkania nie potrafiliśmy się już odkręcić i mimo, że chłopaki sami wiedzieli że gra się nie układa i sami próbowali się motywować, jednak to nie był nasz dzień. Przed przerwą rywal zdobywa bramkę dającą cień szansy na dobry wynik. Po przerwie znów szybko tracimy bramkę, przez co zrobiło się nerwowo. W samej końcówce jednak udało się zamknąć mecz. Jasiek bardzo ładnie zagrał do Kondzia, który ustalił rezultat na 4-2. Po meczu nie było tańca radości, a jedynie stworzone przez chłopaków kółko, w którym jako kapitan wyśmienicie sprawdził się Kondzio oceniając na gorąco grę swoją i kokegów.
Cieszy fakt, iż pomimo słabszej gry, która w ogóle się nie kleiła, to potrafiliśmy ten mecz wygrać i dopisać do naszego dorobku 3 pkt,
Mamy nadzieję, że był to jednorazowy kryzys i już w najbliższą sobotę pokażemy swoją normalną dyspozycję, a przede wszystkim ładny i skuteczny futbol.
Poniżej wszystkie rezultaty wtorkowo – środowe (25-26.08.2020), które wskutek dużego natłoku informacji, mogły gdzieś umknąć:
Młodzicy młodsi:
BENIAMINEK KROSNO 9-0 EKOBALL STAL SANOK.
Młodzicy II – klasa okręgowa – start ligi jutro.
Od jutra do niedzieli nowa kolejka. Harmonogram spotkań ukaże się wieczorem.
Na fotce trampkarze młodsi przed wygranym tydzień temu meczem ze Stalą Łańcut 7-1.