25.09.2018. Dwie minimalne porażki młodzików

W przenikliwym zimnie i wietrze, a w drugim meczu również przy padającym deszczu rozgrywały swe kolejne mecze najmłodsze nasze drużyny ligowe. Po zaciętych bojach obydwa zespoły musiały uznać minimalną wyższość rywala, choć przebieg zdarzeń boiskowych mógł przynieść nieco inne rezultaty.

Młodzicy starsi (rocznik 2006): 
EKOBALL SANOK 1:2 ZIOMKI RZESZÓW (1:1)
Bramka: Filip Zięba 20′

Po bardzo dobrym meczu lidera z wiceliderem, przegrywamy 1-2, mimo bardzo dobrej gry przez cały mecz. W pierwszej kolejce spotkań wygraliśmy w Rzeszowie 3-0, zatem można powiedzieć, że w dwumeczu jesteśmy lepsi… Mimo porażki nadal prowadzimy w Podkarpackiej Lidze Młodzika Starszego.

Skład oraz pomeczowa relacja trenera Dawida Romerowicza: … ukaże się jutro…

Aktualna tabela:
1. EKOBALL SANOK 13 pkt
2. Ziomki Rzeszów 12 pkt
3. Resovia Rzeszów 10 pkt
4. Igloopol Debica 10 pkt
5. SMS Jarosław 7 pkt
6. Siarka Tarnobrzeg 7 pkt
7. Karpaty Krosno 4 pkt
8. Sparta Leżajsk 1 pkt
_______________________________________

Młodzicy młodsi (rocznik 2007)
EKOBALL SANOK 1:2 SZÓSTKA JASŁO
Bramka: Jakub Nowak

Relacja trenera Tomasza Matei:
Niemocy ciąg dalszy. Kolejna porażka w lidze, tym razem uznajemy wyższość Szóstki Jasło. Spotkanie nieco lepsze niż ostatnie jednak w chłopakach coś jakby się zablokowało, brak lub błędnie podejmowane decyzje w decydujących momentach. Mecz wydawałoby się pod kontrolą, gdzie inicjatywę posiadali nasi zawodnicy, jednak nie przełożyło się to na strzelone bramki. Jedynego gola zdobył Kuba po indywidualnej akcji przez całe boisko. Jednak tak jak szybko wyrównaliśmy stan meczu, tak i szybko tracimy drugą bramkę (znów stały fragment gry), do końca meczu próbujemy wyrównać jednak tego dnia piłka po raz kolejny nie chciała wpaść do bramki rywala.

Skład: Pelczarski Damian, Podstawski Michał, Nowak Jakub, Żak Maksymilian, Filipczak Filip, Filipczak August, Król Konrad, Mateja Mateusz, Żurek Kacper, Czerwiwiec Jan, Rolnik Eryk, Jaruga Maciek, Cyprych Mateusz, Gembalik Wiktor, Masłowski Karol.

Aktualna tabela:
1. Karpaty Krosno 16 pkt
2. AP Sanok 16 pkt
3. Beniaminek Krosno 13 pkt
4. EKOBALL SANOK 10 pkt
5. Szóstka jasło 10 pkt
6. AP Jasło 6 pkt
7. Sanovia Lesko 3 pkt
8. Kolejarz Zagórz 0 pkt
______________________________________

W zał. fotki z obydwu spotkań, rozegranych na stadionie Ekoball w Bykowcach.

 

UDOSTĘPNIJ