14.08.2020 – trzeci mecz, trzecie zwycięstwo młodzików młodszych KS EKOBALL STAL SANOK !!!

STAL STALOWA WOLA 2:3 EKOBALL STAL SANOK (1:2)
    Bramki: Michał Proćko, Patryk Radwański, Jakub Mielecki

Zwycięstwo po istnym horrorze i zwycięskiej bramce zdobytej na minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego! Do przerwy prowadzimy 2-1, choć sytuacji do bardziej korzystnego wyniku było co niemiara. Dodać należy słupek po strzale Xaviego oraz poprzeczkę po strzale Mieleckiego. W drugiej odsłonie gospodarzy znów ratuje poprzeczka po strzale Olka Kowalika, a w innych sytuacjach obronną ręką wychodzi bramkarz ze Stalowej Woli. Gdy już wydawało się, że nic złego przydarzyć Ekoballowi się nie może, po zamieszaniu w polu karnym i strzale „ze szpica” piłka trzepoce w siatce. W ostatniej akcji meczu daje znać o sobie Kuba Mielecki, który w dwóch poprzednich meczach zdobył piękne bramki z dystansu – jedną z Sokołem Nisko z 25 metrów, a w spotkaniu z Łańcutem (w grupie trampkarzy młodszych) – z 35 metrów… Co zrobił Kuba w Stalowej Woli? Ano ponownie huknął jak z armaty – oczywiście z dużej odległości – a ku rozpaczy młodych piłkarzy ze Stalowej Woli piłka znalazła drogę do sieci. Radość młodych sanoczan nie miała końca.

W dniu dzisiejszym w drużynie zadebiutowało dwóch nowych piłkarzy, którzy przyszli do naszego Klubu z Orła Bażanówka – Adam Knurek i Jakub Szafran. Życzymy chłopakom, by po każdym meczu wracali do domów szczęśliwi jak dziś.
    Trzy mecze – hattrick – 9 punktów !!! Lider! Brawo.

14.08.2020 Młodzicy starsi STAL STALOWA WOLA 2-3 EKOBALL STAL SANOK

14.08.2020 – trzeci mecz, trzecie zwycięstwo młodzików młodszych KS EKOBALL STAL SANOK !!! STAL STALOWA WOLA 2:3 EKOBALL STAL SANOK (1:2)Bramki: Michał Proćko, Patryk Radwański, Jakub MieleckiZwycięstwo po istnym horrorze i zwycięskiej bramce zdobytej na minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego! Do przerwy prowadzimy 2-1, choć sytuacji do bardziej korzystnego wyniku było co niemiara. Dodać należy słupek po strzale Xaviego oraz poprzeczkę po strzale Mieleckiego. W drugiej odsłonie gospodarzy znów ratuje poprzeczka po strzale Olka Kowalika, a w innych sytuacjach obronną ręką wychodzi bramkarz ze Stalowej Woli. Gdy już wydawało się, że nic złego przydarzyć Ekoballowi się nie może, po zamieszaniu w polu karnym i strzale "ze szpica" piłka trzepoce w siatce. W ostatniej akcji meczu daje znać o sobie Kuba Mielecki, który w dwóch poprzednich meczach zdobył piękne bramki z dystansu – jedną z Sokołem Nisko z 25 metrów, a w spotkaniu z Łańcutem (w grupie trampkarzy młodszych) – z 35 metrów… Co zrobił Kuba w Stalowej Woli? Ano ponownie huknął jak z armaty – oczywiście z dużej odległości – a ku rozpaczy młodych piłkarzy ze Stalowej Woli piłka znalazła drogę do sieci. Radość młodych sanoczan nie miała końca. W dniu dzisiejszym w drużynie zadebiutowało dwóch nowych piłkarzy, którzy przyszli do naszego Klubu z Orła Bazanówka – Adam Knurek i Jakub Szafran. Życzymy chłopakom, by po każdym meczu wracali do domów szczęśliwi jak dziś. Trzy mecze – hattrick – 9 punktów !!! Lider! Brawo. Skład: Alex StrokaAdam KnurekTomek CyranKuba BańczakAntek RajtarMiłosz TymoczkoMichał ProćkoDominik JakielaKuba MieleckiPatryk RadwańskiMiosz SztorcOlek KowalikKsawery JanuszKuba Szafran