14.08.2020 – trzeci mecz, trzecie zwycięstwo młodzików młodszych KS EKOBALL STAL SANOK !!!

  STAL STALOWA WOLA 2:3 EKOBALL STAL SANOK (1:2)
  Bramki: Michał Proćko, Patryk Radwański, Jakub Mielecki

  Zwycięstwo po istnym horrorze i zwycięskiej bramce zdobytej na minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego! Do przerwy prowadzimy 2-1, choć sytuacji do bardziej korzystnego wyniku było co niemiara. Dodać należy słupek po strzale Xaviego oraz poprzeczkę po strzale Mieleckiego. W drugiej odsłonie gospodarzy znów ratuje poprzeczka po strzale Olka Kowalika, a w innych sytuacjach obronną ręką wychodzi bramkarz ze Stalowej Woli. Gdy już wydawało się, że nic złego przydarzyć Ekoballowi się nie może, po zamieszaniu w polu karnym i strzale „ze szpica” piłka trzepoce w siatce. W ostatniej akcji meczu daje znać o sobie Kuba Mielecki, który w dwóch poprzednich meczach zdobył piękne bramki z dystansu – jedną z Sokołem Nisko z 25 metrów, a w spotkaniu z Łańcutem (w grupie trampkarzy młodszych) – z 35 metrów… Co zrobił Kuba w Stalowej Woli? Ano ponownie huknął jak z armaty – oczywiście z dużej odległości – a ku rozpaczy młodych piłkarzy ze Stalowej Woli piłka znalazła drogę do sieci. Radość młodych sanoczan nie miała końca.

  W dniu dzisiejszym w drużynie zadebiutowało dwóch nowych piłkarzy, którzy przyszli do naszego Klubu z Orła Bażanówka – Adam Knurek i Jakub Szafran. Życzymy chłopakom, by po każdym meczu wracali do domów szczęśliwi jak dziś.
  Trzy mecze – hattrick – 9 punktów !!! Lider! Brawo.

  Skład:
  Alex Stroka
  Adam Knurek
  Tomek Cyran
  Kuba Bańczak
  Antek Rajtar
  Miłosz Tymoczko
  Michał Proćko
  Dominik Jakiela
  Kuba Mielecki
  Patryk Radwański
  Miłosz Sztorc
  Olek Kowalik
  Ksawery Janusz
  Kuba Szafran

  14.08.2020 Młodzicy starsi STAL STALOWA WOLA 2-3 EKOBALL STAL SANOK

  14.08.2020 – trzeci mecz, trzecie zwycięstwo młodzików młodszych KS EKOBALL STAL SANOK !!! STAL STALOWA WOLA 2:3 EKOBALL STAL SANOK (1:2)Bramki: Michał Proćko, Patryk Radwański, Jakub MieleckiZwycięstwo po istnym horrorze i zwycięskiej bramce zdobytej na minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego! Do przerwy prowadzimy 2-1, choć sytuacji do bardziej korzystnego wyniku było co niemiara. Dodać należy słupek po strzale Xaviego oraz poprzeczkę po strzale Mieleckiego. W drugiej odsłonie gospodarzy znów ratuje poprzeczka po strzale Olka Kowalika, a w innych sytuacjach obronną ręką wychodzi bramkarz ze Stalowej Woli. Gdy już wydawało się, że nic złego przydarzyć Ekoballowi się nie może, po zamieszaniu w polu karnym i strzale "ze szpica" piłka trzepoce w siatce. W ostatniej akcji meczu daje znać o sobie Kuba Mielecki, który w dwóch poprzednich meczach zdobył piękne bramki z dystansu – jedną z Sokołem Nisko z 25 metrów, a w spotkaniu z Łańcutem (w grupie trampkarzy młodszych) – z 35 metrów… Co zrobił Kuba w Stalowej Woli? Ano ponownie huknął jak z armaty – oczywiście z dużej odległości – a ku rozpaczy młodych piłkarzy ze Stalowej Woli piłka znalazła drogę do sieci. Radość młodych sanoczan nie miała końca. W dniu dzisiejszym w drużynie zadebiutowało dwóch nowych piłkarzy, którzy przyszli do naszego Klubu z Orła Bazanówka – Adam Knurek i Jakub Szafran. Życzymy chłopakom, by po każdym meczu wracali do domów szczęśliwi jak dziś. Trzy mecze – hattrick – 9 punktów !!! Lider! Brawo. Skład: Alex StrokaAdam KnurekTomek CyranKuba BańczakAntek RajtarMiłosz TymoczkoMichał ProćkoDominik JakielaKuba MieleckiPatryk RadwańskiMiosz SztorcOlek KowalikKsawery JanuszKuba Szafran

  Opublikowany przez Klub Sportowy Ekoball STAL SANOK Piątek, 14 sierpnia 2020

  UDOSTĘPNIJ