Burza pokrzyżowała szyki [13.08.2019]

W dniu wczorajszym dwie nasze drużyny wyjechały do Leska na sparingi z przebywającymi na obozie drużynami Ziomków Rzeszów. Młodzicy starsi (r.2007) kończyli spotkanie w strugach ulewnego deszczu, z kolei nadchodzące nad leski obiekt setki piorunów nie pozwoliły na grę orlikom starszym (r.2009).

Młodzik starszy (r. 2007)
ZIOMKI RZESZÓW : EKOBALL SANOK

Skład: Damian Pelczarski, Kacper Pielech, Karol Masłowski, Rolnik Eryk, Konrad Król, Mateusz Mateja, Podstawski Michał, Filipczak Filip, Filipczak August, Karol Januszczak, Mateusz Cyprych, Kacper Żurek, Czerwiwiec Jasiek, Wanielista Alex, Szymon Kloc, Sołtysik Miłosz, Jasiński Hubert, Piecuch Dawid

Relacja trenera Tomasza Matei:
W dniu dzisiejszym skorzystaliśmy z zaproszenia na mecz sparingowy z drużyną Akademii Piłkarskiej Ziomki Rzeszów, przebywającej na obozie sportowym w Lesku. Sparing był bardzo dobry i pożyteczny, w którym swoje umiejętności mogli zaprezentować nowi zawodnicy dołączający do naszej drużyny. Sam mecz mimo nieprzychylnej pogody mógł się podobać, bardzo dużo było różnorodnych akcji przeprowadzonych zarówno przez jedną jak i drugą drużynę. Nasza drużyna po raz kolejny próbowała różnych ustawień, a także większość zawodników sprawdzała swoje umiejętności na nowych pozycjach.
Wynik w takim spotkaniu nie jest istotny a brawa należą się wszystkim za grę fair play.
Dziękujemy drużynie Ziomków, że to właśnie naszą drużynę zaprosili na mecz sparingowy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz sprawdzimy wspólnie swoje umiejętności.

UDOSTĘPNIJ