Podkarpacka Liga Trampkarzy Starszych:
JKS JAROSŁAW 0:3 EKOBALL SANOK
Bramki: Krystian Kalemba-2, Wiktor Łuczycki
Podkarpacka Liga Trampkarzy Młodszych:
JKS JAROSŁAW 1:0 EKOBALL SANOK

Zakończył się bardzo trudny sezon, a szczególnie runda wiosenna dla trampkarzy obu grup trampkarzy, Jak wszyscy wiemy, decyzją Zarządu Klubu, wszystkie grupy zostały przesunięte kategorię wyżej i musiały w rundzie rewanżowej zmagać się ze starszymi od rywalami. Taka była potrzeba, żeby „połatać” braki na górze, szczególnie w drużynach juniorskich. Mimo to chłopcy spisywali się znakomicie, a niejeden mecz przegrali tylko i wyłącznie przez „fizykę”.

Gdy była możliwość, by zagrali piłkarze – rówieśnicy – wyglądało to tak jak choćby w Jarosławiu, gdzie trener w grupie trampkarzy starszych sięgnął po kilku piłkarzy z rocznika 2002. Wówczas nie tylko mecz jest wyrównany, ale w wielu przypadkach zdobywamy wtedy komplet punktów. Zdecydowane i zasłużone zwycięstwo na koniec sezonu oraz 3 punkty przywiezione dla trenera Romerowicza (nieobecnego na meczu ze względu na spotkanie seniorów). A punkty te przywiózł trener Damian Popowicz, który całą rundę grał rocznikiem 2004, i przyzwyczajał do gry na duże bramki i pełnowymiarowym boisku nominalnych przecież jeszcze młodzików starszych, którzy w swoim roczniku grają „od szesnastki” do szesnastki” – po 8 piłkarzy w polu.

Chłopaki kolejny raz przegrali minimalnie, tym razem 0-1, ale gra jednak napawa optymizmem przed nowym sezonem. Wkrótce okres krótkiej przerwy wakacyjnej, ładowanie akumulatorów na obozie sportowym i nowy – z pewnością zupełnie lepszy sezon.

Przed ostatecznym finiszem i podsumowaniem rozgrywek młodzieżowych dzieli nas już tylko jeden mecz, W środę drużyna młodzików starszych rozegra zaległe spotkanie z Karpatami Krosno.

Fotki z jesiennego meczu EKOBALL – JKS, rozegranego na stadionie Ekoballu (wygrana 7-2 tr. młodszych oraz remis 5-5 tr. starszych)