⚽ 22/05/2021. Zwycięstwo młodzików starszych EKOBALL STAL SANOK

Zwycięstwo młodzików starszych EKOBALL STAL SANOK nad Stalą Mielec na dobry początek piłkarskiej soboty.
EKOBALL STAL SANOK 2:1 UKS SMS STAL MIELEC (1:0)
Bramki: Ksawery Janusz, Jakub Bańczak.
💪Zwycięstwo po kolejnym bardzo dobrym spotkaniu nad drużyną z Mielca. Był to udany rewanż za porażkę 2-3 przed kilkoma tygodniami w meczu wyjazdowym. Mecz trzymający w napięciu do samego końca, w którym to strzelamy zwycięską bramkę na 4 minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego. Szczęśliwym strzelcem był Kuba Bańczak, który głową po rzucie różnym pokonał bramkarza rywali. W pierwszej połowie Bańczak popisał się świetną asystą do Ksawerego Janusza, który dopełnił tylko formalności „wewnętrzniakiem” z 5 metrów. Gratulacje za kolejny świetny występ, w końcu okraszony zasłużonym kompletem punktów. Więcej o tym i innych spotkaniach po ich zakończeniu.
W zał. fotki ze stadionu EKOBALL w Bykowcach.