💦 EKOBALL po raz kolejny będzie uczył pływać!

Zapraszamy do zapisów dzieci (indywidualnie) oraz całe grupy. Ilość miejsc ograniczona.
Miło nam poinformować, że kolejny wniosek znalazł uznanie w oczach oceniających nasze projekty. Tym razem pozytywną ocenę i akceptację Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu uzyskał wniosek na naukę pływania dla dzieci z klas I-III.
Pełna nazwa projektu, w ramach ministerialnego programu Powszechnej Nauki Pływania, brzmi: Nauka pływania dla 360 osobowej grupy dzieci z klas I-III z terenu powiatu sanockiego, brzozowskiego oraz leskiego.
Będzie to kolejny darmowy projekt przeznaczony dla dzieci, a realizowany przez Ekoball.
Współfinansowanie pochodzić będzie ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów oraz środków własnych Ekoball.
_______________________________________

Zapisy dla dzieci wyłącznie (!) drogą mailową (ekoball@o2.pl), z czytelnie wypełnionym i zeskanowanym formularzem – POBIERZ TUTAJ (KLIK)

Otwarte zapisy trwają do dnia 8 kwietnia 2021r.
Do 15 kwietnia zwrotnym mailem odeślemy potwierdzenie (lub jego brak) udziału w projekcie wraz z wstępnym harmonogramem zajęć. Żywimy nadzieję, że zluzowane zostaną obostrzenia covidowe i jeszcze w kwietniu wystartujemy z projektem.
___________________________________
W zajęciach wezmą udział wszystkie chętne dzieci, nie tylko związane z KS EKOBALL. Pozostałe grupy utworzymy z grup szkolnych z miasta Sanoka oraz okolicznych wiosek, które tylko czekają na sygnał i zakwalifikowanie do programu…
Do tej pory od roku 2010 nauczyliśmy pływać ponad tysiąc (!) dzieci z terenu całego powiatu. W kilku projektach na sanocki basen jeździły dzieci z wszystkich szkół i miejscowości Gminy Sanok…
W roku bieżącym nauka pływania odbywać się będzie w dwudziestu czterech 15-osobowych grupach. Projekt przewiduje 20 godzin zajęć dla każdej grupy.
Wstępne terminy zajęć w okresie wiosennym (do wakacji):
– środy – godz. 14-16 (10 zjazdów x 2 godziny) – 4 grupy (60 dzieci)
– niedziele – godz. 8-10 (10 zjazdów x 2 godziny) – 4 grupy
– niedziele – godz. 10-12 (10 zjazdów x 2 godziny) – 4 grupy
Pozostałe grupy będą pobierać naukę w miesiącach wrzesień – grudzień.
Zajęcia prowadzić będą wykwalifikowani instruktorzy pływania.
________________________________
Jak będzie wyglądać realizacja projektu – tego dziś do końca nie wie nikt, i nie jest w stanie przewidzieć kolejnych decyzji oraz rozwoju pandemii. Miejmy nadzieję, że sytuacja będzie na tyle stabilna, że można będzie organizować zajęcia. Nawet jeśli restrykcje i obostrzenia nie ustąpią, ale pozwolą na realizację zajęć, będziemy gotowi do podjęcia się realizacji kolejnego zadania.
________________________________
Zajęcia z pływania odbywać się będą w okresie od zakończenia obostrzeń covidowych do 8.12.2021r.
________________________________
W zał. fotki z lat ubiegłych, przypominające nasz stary piękny basenik.
UDOSTĘPNIJ