⚽ Trening czyni mistrza… Seniorzy w trakcie zajęć przed kolejnym ważnym meczem.

  ⚽ Znamy rywala i termin w II rundzie Pucharu Polski.
  Zapraszamy na środowy mecz o mistrzostwo IV ligi. Chłopcy obiecali kołyskę dla kilkudniowej Wiktorii Tabisz, córeczki naszego piłkarza Łukasza. Liczymy również na victorię w środowym spotkaniu. Może być znów skromne 1-0, choć wszyscy liczymy na „ciut” wyższe zwycięstwo!

  Środa, 26.08.2020. Stadion WIERCHY godz. 20:00
  Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK vs STAL II STALOWA WOLA

  Tylko zwycięstwo!
  Poznaliśmy również rywala w II rundzie Pucharu Polski. Po raz trzeci z rzędu trafiamy na Osławę Zagórz, która nie tak dawno w lidze pokonała 5:1 drugą drużynę z Sanoka grającą na co dzień na stadionie przy ulicy Stróżowskiej. Mecz ten odbędzie się w dniu 2 września 2020r. na stadionie w Zagórzu.

   

  ⚽ Trening czyni mistrza… Seniorzy w trakcie zajęć przed kolejnym ważnym meczem.⚽ Znamy rywala i termin w II rundzie Pucharu Polski. Zapraszamy na środowy mecz o mistrzostwo IV ligi. Chłopcy obiecali kołyskę dla kilkudniowej Wiktorii Tabisz, córeczki naszego piłkarza Łukasza. Liczymy również na victorię w środowym spotkaniu. Może być znów skromne 1-0, choć wszyscy liczymy na "ciut" wyższe zwycięstwo!Środa, 26.08.2020. Stadion WIERCHYGeo-Eko EKOBALL STAL SANOK vs STAL II STALOWA WOLATylko zwycięstwo!Przed godziną poznaliśmy rywala w II rundzie Pucharu Polski. Po raz trzeci z rzędu trafiamy na Osławę Zagórz. Mecz ten odbędzie się w dniu 2 września 2020r. na stadionie w Zagórzu.

  Opublikowany przez Klub Sportowy Ekoball STAL SANOK Poniedziałek, 24 sierpnia 2020

  UDOSTĘPNIJ