⚽ Derbowe „MECZYCHO” dla Sanoka 💪

Juniorzy starsi – grupa mistrzowska „A”.
EKOBALL STAL SANOK 5-4 KARPATY KROSNO (1-2)
Bramki: Krystian Kalemba – 3, Wiktor Łuczycki – 2
Po zwycięstwie nad Stalą Mielec, dwóch cennych remisach z liderem i wiceliderem tabeli (Siarka Tarnobrzeg oraz Stal Stalowa Wola), drużynę juniorów starszych EKOBALL STAL SANOK czekał w dniu dzisiejszym trudny i arcyważny w kontekście utrzymania w grupie mistrzowskiej, pojedynek derbowy z Karpatami Krosno.
Początek spotkania należał do naszych chłopaków, jednak w pierwszym kwadransie nie wykorzystali żadnej z trzech stuprocentowych sytuacji. Zemściły się one dość szybko, bo dwie bramki zdobyli goście. W ostatniej akcji pierwszej połowy Wiktor Łuczycki strzelił gola dającego nadzieję na dobry wynik.
Druga odsłona najpierw przyniosła wyrównanie Ekoballowi (znów Wiktor Łuczycki), jednak dwie szybkie akcje Karpat załamały zarówno piłkarzy jak i trenera.
Od stanu 2-4 zaczęły się dziać jedynie fajne rzeczy dla Sanoka. Najpierw hattrick Krystiana Kalemby, który wyprowadził nas na prowadzenie 5-4, a w doliczonym czasie gry przestrzelony rzut karny Karpat (faul Łuczyckiego i czerwona kartka), pozwoliły na cudowny radosny zwycięski taniec.
Gratulacje za walkę do końca, bardzo dobry mecz oraz niezwykle ważny komplet punktów.
⚽ Aktualnie trwają dwa inne mecze. Równolegle na stadionie EKOBALL w Bykowcach trampkarze młodsi EKOBALL STAL SANOK podejmują SIARKĘ TARNOBRZEG, a na Wierchach juniorzy młodsi podejmują Start Rymanów.
O godz. 19 w Krośnie rozpocznie się kolejny derbowy pojedynek z Karpatami. Tym razem do boju staną piłkarze z rocznika 2008, tj. mlodzicy starsi. Powodzenia 💪
UDOSTĘPNIJ