⚽💪 DAJMY KOPA WIRUSOWI 💪⚽

   

  ❤️ Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK ❤️

  🥅 Coś drgnęło 🥅

  Sport jest najlepszym lekiem na to wszystko. Od 4 maja – zgodnie z zielonym światłem od Rządu RP – możemy wznowić zajęcia treningowe !!!!! Obiekty sportowe oraz kadra trenerska czekają w gotowości i z utęsknieniem na setki sportowców. O szczegółach dziś jeszcze nie piszemy, gdyż do końca tygodnia powinny pojawić się szczegółowe wytyczne. Najprawdopodobniej rozpoczniemy treningi w małych grupkach. Będziemy Was na bieżąco informować o podejmowanych decyzjach. Trenerzy z kolei od dziś pozostają w ciągłym kontakcie z piłkarzami i rodzicami dzieci z młodszych grup.

  Liczymy na to, że z każdą grupą naszego Klubu uda się przeprowadzić treningi 3 x w tygodniu, tak jak miało to miejsce przed ogłoszeniem epidemii.

  Logistycznie jesteśmy gotowi !!!!

  Obiekty EKOBALL – dwa pełnowymiarowe boiska oraz dwa korty tenisowe czekają na krople potu i radosne okrzyki.

  Również obiekty MOSiR czekają na piłkarzy, biegaczy, „siłaczy”….

  Nie zapominajmy, że SPORT i ćwiczenia fizyczne mają najlepszy wpływ na system immunologiczny, zmniejsza podatność na wszelkie choroby, a przede wszystkim ma niebagatelny wpływ na zdrowie psychiczne.
  Badania naukowców wykazują, że regularne wykonywanie umiarkowanych wysiłków przez 1-2 godziny dziennie zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji górnych dróg oddechowych nawet o 1/3.
  Inne badania wykazały, że że osoby spacerujące przez 40 minut dziennie / codziennie – o połowę rzadziej niż osoby nieaktywne opuszczają szkołę lub pracę z powodu przeziębienia lub grypy.

  Nie bójmy się powrotu do „normalności”, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i wytycznych….

  UDOSTĘPNIJ